Reklamy sem
★_★_★_★_★_★_★_★_★_★_
Pravidla blogu: Nekopíruj bez zdroje,
neurážej Adminku apod.

BLOG JE POZASTAVEN NA DOBU NEURČITOU,OMLUVA PRO AFFS!

Follow me on we♥it. -HERE-

!!!!!!!!!Follow me on instagram- natynaa_ !!!!!!!!!

BARVY,BARVY,BARVIČKY

Žlutá barva

2. července 2011 v 21:24

Zelená barva

2. července 2011 v 21:20

Červená barva

2. července 2011 v 21:15

Modrá barva

2. července 2011 v 21:12
KRÁSNÝ obrázek od Káji N. DÍKY :-)

obrázky

1. července 2011 v 7:55

VŠECHNY BARVY DUHY

1. července 2011 v 7:48
BÍLÁ
představuje neposkvrněnost, cudnost, nevinnost a čistotu. Bílá odráží světlo a udržuje věci v chladu, obecně lze říci, že vytváří chladný a svěží pocit.
ČERNÁ
je barva mnoho významů: je spojována s tmou, démony, čarodějnicemi a ďáblem, beznadějí a s truchlením, symbolizuje zlé postavy a zločince, temnotu, smrt a podsvětí. Černá je, al etaké považována za formální a silnou, zznačí autoritu a moudrost.
ŠEDÁ
je symbolem neutrality, ochoty ke kompromisu, značí diskrétnost, ušlechtilost, kultivovanost, úroveň a výkonnost. Je nazývána "upírem" barev, neboť snižuje intenzitu barev umístěných v těsné blízkosti.
HNĚDÁ
je nejzákladnější barvou přírody, barvou země a dřeva a má mnoho odstínů. Je solidární a spolehlivá a pomáhá vytvářet neutrální, příjemnou, otevřenou atmosféru.
ORANŽOVÁ
je spojována s teplem, hravostí, spokojeností, plodností. Působí silně, energeticky, štědře a antidepresivně.
ŽLUTÁ
je jednnou z prvních barev kterých si lidské oko všimne. Používá se pro upoutání pozornosti. Ačkoli může váš mozek udržovat v bdělosti a zvyšuje koncentraci, přii nadměrném působí na oči nepříznivě.
ČERVENÁ
dokáže divy, je to emociálně velmi silná a extrémní barva. Přitahuje pozornost. Symbolizuje horko, ohěň, energii, lásku, teplo, sílu a agresi. Dokáže zvýšit tlak a dechovou frekvenci, také stimuluje lidi k rychlím rozhodnutím.
RŮŽOVÁ
je nejromantičtější a nejněžnější barva. Posiluje pocit bezpečí, ochrany, uklidňuje a činí člověka přívětivějším. Růžová také povzbuzuje ženskost, plné prožívání pocitů pohody a štěstí.
FIALOVÁ
Působí poněkud rušivým dojmem. Jde o poměrně neklidnou barvu, svým způsobem je i melancholická a tajemná, především tmavší odstíny.
MODRÁ
je jednou z nejoblíbenějších barev. Odstíny modré symbolizují spolehlivost, moudrost, důvěru, pohodu, přátelskost a loajalitu. je to barva stálosti a víry, nebe a oceánů. Modrá má chladicí účinek a zlidňuje.
ZELENÁ
představuje život, růst, mládí, obnovu, naději a životní energii, harmonii a klid. Je to nejvíce uklidňující barva s neutralizačním ůčinkem na lidskou nervovou soustavu. Zlepšuje soustředění, olivňuje paměť, harmonizuje a posiluje smysly.
 
 

Reklama
Jeden komentář na mém blogu od Tebe = jeden komentář na Tvém blogu ode mě!

Follow me on we♥it. -HERE-